• katalizatory
  • katalizatory
  • katalizatory

Skup katalizatorów i monolitu – kontakt do Katmet z Inowrocławia

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy nowoczesnym skupem katalizatorów i skupem monolitu, współpracującym z hutami zajmującymi się odzyskiem metali szlachetnych. Posiadamy wszelki niezbędne uprawnienia, w tym między innymi do przetwarzania katalizatorów, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybką i fachową obsługą klientów. Gwarantujemy atrakcyjne na rynku ceny katalizatorów oraz płatność w gotówce. W wypadku większej ilości katalizatorów dojeżdżamy do klientów.

Nasza siedziba mieści się w Inowrocławiu na ulicy Rolnej 7, punkt skupu i przetwarzania katalizatorów natomiast na ulicy Bagiennej 44. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz za pośrednictwem zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego.

PHU KATMET
Zbigniew Franków

 

Siedziba firmy:
ul. Rolna 7
88-100 Inowrocław

 

Punkt skupu i przerobu katalizatorów:
ul.Bagienna 44
88-100 Inowrocław

 

Telefon: 510 061 311
e-mail: mobilzbych@op.pl

Szymon
530 537 852
województwa : kujawsko-pomorskie,wielkopolskie,łódzkie,warmińsko-mazurskie,

Michał
530 266 565
województwa : zachodnio-pomorskie,pomorskie,mazowieckie

Mariusz
570 308 888
województwa : śląskie,świętokrzyskie,wielkopolskie,lubelskie,kujawsko-pomorskie,dolnośląskie

Zbyszek
510 061 311
właściciel Katmet

 

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ekatalizatory.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZBIGNIEW FRANKÓW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KATMET, Rolna 7 88-100 Inowrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem mobilzbych@op.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny