• katalizatory
  • katalizatory
  • katalizatory

Hurtowy skup katalizatorów i monolitu

katalizatory

O nas – Katmet

Katmet to firma, której działalność opiera się na skupie oraz przetwarzaniu katalizatorów i monolitu. Usługi świadczymy kompleksowo – zaczynamy od zbierania katalizatorów, a także ich transportu do naszej siedziby. Staramy się, aby ceny skupu katalizatorów w Inowrocławiu były przede wszystkim atrakcyjne. Chociaż posiadamy pewien przyjęty cennik katalizatorów, to w wielu sytuacjach oferty za konkretne artykuły się zmieniają. Jesteśmy przekonani, że profesjonalnie wykonywane usługi znajdą uznanie w Państwa oczach. Co istotne, proponujemy fachowo wykonany recykling katalizatorów. Sprawdzimy ich skład, a także postaramy się o odpowiednie oszacowanie wartości urządzenia, bez względu na to, w jakim stanie będzie.

Ci, którzy zdecydują się na skorzystanie ze złożonej przez nas propozycji, od razu otrzymają płatność w gotówce. Odpowiednie wyposażenie maszynowe pozwala nie tylko na rzetelną wycenę katalizatora, ale także zapewnia nam dużą moc przerobową.

Dla klientów z daleka

Ci, którzy nie mają możliwości przyjechania do siedziby firmy i skorzystania ze skupu katalizatorów i skupu monolitu na miejscu, nie mają powodów do obaw. Specjalnie dla nich prowadzimy usługę skupu wysyłkowego katalizatorów – wszystko możemy załatwić za pośrednictwem poczty i telefonu komórkowego. W celu dopytania o szczegóły zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.


PHU KATMET

ul. Rolna 7

88-100 Inowrocław

Punkt skupu i przerobu katalizatorów

ul.Bagienna 44

88-100 Inowrocław

Kontakt

Telefon: 510 061 311

E-mail: mobilzbych@op.pl